Seo Kullanım Alanları

Seo Dostu Olmak

Görünüşte masum görünen bu soru, her zaman dijital pazarlama uzmanları arasında güncelliğini koruyan çekişmenin kaynağı desek yeridir.

Bazıları, açılış sayfalarının kesinlikle tanıtım ve reklam amaçlı oluşturulduğunu ve trafiğin kendilerine pazarlama kampanyaları tarafından yönlendirilmesi gerektiğini (SEO’nun önemli bir faktör olduğu organik arama ile değil) iddia ediyor.

İlk yaklaşımın karşıtları, SEO’nun açılış sayfalarının performansını artırabileceğini ve sitenizi optimize ederseniz yeni müşteriler çekmenizi kolaylaştırabileceğini söylüyor.

Öyleyse kim haklı ve gerçek nedir?

Genelde olduğu gibi gerçek ortadadır. Bu makalede açıklamaya çalışacağım gibi, her açılış sayfasının SEO dostu olması gerekmez. Bununla birlikte, sayfanızı uzun vadeli bir kampanyada veya belirli bir sezonda (kış tatilleri gibi) kullanmayı planlıyorsanız, kesinlikle SEO’yu dikkate almalısınız.

Measure Your Visits

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat.

See job offers

Kullanım Başarısı

99%

DENETİM

99%

TEKNİK

99%

İÇERİK

100%

OPTİMİZASYON

SEO Yapmayı Bırakırsanız Ne Olur?

Daha fazlası

Açılış Sayfaları için SEO ipuçları

daha fazlası

Google Search Console Insights Nedir?

daha fazlası

Google Etiket Yöneticisi Nedir ve Nasıl Kullanılır?

daha fazlası