Logo Tasarımı

Digipeak ekibi olarak, profesyonel tasarım ekibimiz ile hikayenizi dinliyoruz, firmanızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek sizlere etkili, özgün ve kaliteli logolar tasarlıyoruz.

Logo Tasarımı Nedir?

Digipeak tasarım ekibi olarak, logonuzu oluşturmak için; markanıza ait bütün fotoğrafları inceliyoruz, yani bu fotoğraflar;
Vizyonunuz, misyonunuz, kurum içinde oluşturduğunuz kültürün fotoğraflarıdır.

Tüm kurum fotoğraflarınızı inceledikten sonra, tüm fotoğrafları bir araya getirerek, “yeni” sizi yansıtan benzersiz bir profil fotoğrafı olan logonuzu tasarlıyoruz.

Akılda kalıcı olmasına, dikkat çekici olmasına, anlattığınız tüm hikayelerde yeniden “anlam” kazanmasına dikkat ediyoruz.

LOGO TASARIMI

AVANTAJLARI

Logo, bir şirketin kimliğini yansıtan önemli görsel öğedir. Logo tasarımı, markaların kişiler tarafından akılda kalmasını ve algılanmasını sağlar.

Daha Fazla Bilgi Al –>

Mesaj

Müşterilerinize doğru ve anlaşılabilir mesaj vermenizi sağlar.

Ayırıcı

Rakiplerinizin arasından ayrılır olmanızı sağlar.

Bilinirlik

Tanınırlığınızı arttırır.

Farkındalık

Farkındalık yaratır.

Mobil Uygulama Sıkça Sorulan Sorular

Tasarlanan Logo farklı yüzeylerde farklı renk gözükür mü?
Logo tasarımı yapılırken kullanılan renklerin evrensel pantone kodları olduğundan ve biz tasarım yaparken bu kodlara dikkat ettiğimizden her zeminde logonuz aynı görünür. Sadece logonuz basıldığında kağıdın dokusuna göre %10 ile %20 arasında bir değişim olabilir.

Logo tasarımı yapılırken hem amblem hem logotype kullanmak zorunda mıyız?
Hayır, bu sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleşecek bir işlem olduğundan dilerseniz sadece amblem ya da sadece logotype olarak logonuzu şekillendirebiliriz.

Yaptığınız tasarımlar baskıya uygun mu?
Tüm teslim edilen dosyalar her baskı ortamına hazır olarak paketlenmektedir. Renk kodlarınız, vektörel formatlarınız, fontlarınız ve geriye kalan tüm dosyalarınız eksiksiz olarak baskıya hazır şekilde teslim edilecektir.

Haydi Tanışalım

Dijital dünyada yer almak, işlerinizi online platformlara taşımak, dijital reklam hizmetlerinden faydalanmak için bize buradan kolayca ulaşabilirsiniz.