GOOGLE REKLAMLARI & SEM.

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google’ın, ürün ve hizmetlerinin internette yer almasını isteyen kullanıcılar için oluşturmuş olduğu Google Ads platformu ile işletmenizin, arama motorlarında üst sıralara taşınmasını, Youtube/ Gmail gibi platformlarda ve 3 milyonu aşkın iş ortağı web sitesi ağında duyurulmasını sağlıyoruz.

daha fazlası
socialmedia

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Sunduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgilenebilecek olan sosyal medya kullanıcılarını analiz ederek segmente ediyor ve işletmenizin pazarlama stratejisine özel hedeflemeler ile sosyal medyadan web sitenize trafik, marka bilinirliği ve potansiyel müşteriler sağlıyoruz.. DigiPeak olarak, Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, Linkedin gibi platformlarda en kapsamlı ve detaylı hedef kitleleri belirleyerek, müşterilerinize doğrudan ulaşmanızı sağlıyoruz, marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırıyoruz.

daha fazlası

DATA SINCE

Oluşturduğumuz veri mimarisi ve analytics çözümleriyle, müşteri yolculuğunu ve müşterilerin yaptıkları tüm aksiyonları markalarımızın hedefleri doğrultusunda detaylı bir şekilde analiz ederek hem web sitenizin hem de tüm pazarlama kanallarınızın performansını arttırıyoruz.

daha fazlası
data
seo

SEO / WEB ANALİZ

Markanızın web’deki görünürlüğünü arttırarak web sitenizi arama motorlarının koyduğu kriterlere uygun hale getiriyoruz. Hedeflenen anahtar kelimeler doğrultusunda organik trafiğinizi, dönüşüm oranlarınızı ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz. Isı haritaları ve göz takibi gibi dönüşüm odaklı yöntemlerle kullanıcı deneyimlerinizi arttırıyoruz

daha fazlası

Binlerce Ziyaretçiye ulaşın

Bize ulaşın