SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO ile; Google ve diğer arama motorlarında görünürlüğünüz ve bulunabilirliğiniz artar, herhangi bir ücret ödemeden kalıcı olarak üst sıralara çıkabilirsiniz. 

WEB TASARIM VE YAZILIMI

Markanızın dijital yüzü olan web sitenizi tamamen sizi yansıtan ve tamamlayan şekilde hayata geçiriyoruz. Yaratıcı ve yenilikçi altyapılarla web sitenizin hem Web Tasarımını hem de Web Yazılımını tüm dijital mecralara uyumlu olarak tasarlıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Marka bilinirliliğini arttırarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmayı sağlamak adına Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Youtube vb., sosyal medya platformlarında içerik yönetimini gerçekleştiriyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

 Kullanıcılara ait özelliklerin daha net belirlendiği sosyal medya ağlarında ürün ya da hizmetin tanıtımı ve pazarlaması için tasarlanan mesajlar, hedef kitleye doğrudan ulaşabilir.

GOOGLE ADS

Bir Google Ads kampanyası sadece ürün veya hizmetlerinizi ön plana çıkarmaz. Dikkatli bir şekilde oluşturulduysa gelirinizi önemli ölçüde etkiler.

MAIL MARKETING

Doğru ve etkili bir email marketing stratejisi ile, potansiyel müşterilerinizi tek seferlik hizmet alımı yapacak kullanıcılardan ziyade, sadık ve daimi gerçek birer müşteriye dönüştürüyoruz.