Dünya Çapında Ofislerimiz

İstanbul

Ömer Avni Mahallesi Emektar Sokak No : 14/3 Gümüşsuyu-Beyoğlu/İstanbul

View Map

Londra

Norma, 8 Charlotte Street, Fitzrovia, London W1T 2Ls

View Map

Amerika Birleşik Devletleri

48200 Florida Ave S, Lakeland, Florida FL 33811N

View Map

Dijital Pazarlama, Marka Yönetimi ve Dijital Dönüşüm hizmetleri sunan DigiPeak tam hizmet ajansı yapısını benimseyerek yazılımsal, içeriksel seo desteklerinden, anahtar kelime ve programatik reklamcılığa, arama motoru reklamcılığı, sosyal medya yönetimi, reklamcılığı; funnel danışmanlığı ve diğer tüm kreatif çalışmalarda profesyonel dijital medya planlama hizmetlerini ve analitik çalışma prensibini yaratıcılık ile birleştirerek müşterilerine dönüşüm oranı yüksek katma değerli ve kaliteli hizmet vermeye odaklanmıştır.

Dijital veri analitiği ve tasarım konusunda tutkuluyuz, hikayenizi hedef kitlenize ulaştırma konusunda tutkuluyuz ve markanız nerede olursa olsun, ilgi çekici bir hikaye sunuyor ve kitlenizle etkileşime ve nihayetinde maximum dönüşüme doğru bir yolculuğa çıkarıyoruz.
Ekibimizi uzmanlıklarına olan tutkularına göre oluşturduk ve başarımızın sırrı da budur.

Hepsinden önemlisi, birlikte çalışmanın en önünde dürüstlük ve şeffaflık görüyoruz; Size sadece inandığımız tavsiyeler sunacağız ve işimizin her yönünü en yüksek standartlara ulaştırmak için gereken süreye dayanan fiyatlandırma yapımız konusunda açığız.

TEMEL İLKELERİMİZ

Baştan sona üst düzey uzmanlıktan yararlanacağınız.

İstanbul’daki en yaratıcı ve stratejik pazarlama ajanslarından biriyle çalışmak istiyorsanız işte buradayız…!

Amacımız, büyük bir ajans fiyatı etiketi olmadan büyük bir pazarlama ajansı deneyimi sunmaktır. Bunu nasıl yapabiliriz?
Mükemmel kalitede işler sunmak için en iyi kişilere ve süreçlere sahip olarak. Gerçek güven ve ortak amaca dayanan mükemmel müşteri hizmetleri sunmayı taahhüt ederek.

Şimdi Ulaşın